Toaleta chorego - wygodny pomysł!

Kochani opiekunowie i podopieczni,

myślę, że mam dla Was dobre wieści :)

Zacznijmy od tego, że największą popularnością bloga cieszą się posty o tematyce dotyczącej toalety chorego. Z racji tego, mam dla Was dodatkowe uzupełnienie tej tematyki. 
Mam nadzieję, że dzisiejszy wpis zasłuży sobie na równie duże zainteresowanie z Waszej strony.

źródło:weheartit.com
Ogrom ludzi na całym świecie pracuje nad tym by ciężko chorym było lżej, a ich opiekunom nieco łatwiej. I oby tak dalej!
Dziś chciałabym przedstawić Wam francuski produkt, który jest już dostępny w Polsce i bezspornie zaliczam go do produktów ułatwiających życie zarówno chorym jak i ich opiekunom.

Francuzi nie od dziś cenią sobie wygodę (wiem, co mówię - już kilka dobrych  lat spędziłam u "ślimakojadów" :))... i bardzo dobrze! Powinniśmy się tego od nich uczyć, bo nasze cenne życie można sobie upraszczać, czerpiąc z niego jak najwięcej radości!

Ale do rzeczy,
chciałabym przedstawić Wam nową technikę mycia osoby leżącej, bez używania miski z wodą, gąbki i ręcznika. W zamian za to potrzebujemy nasączoną, myjącą, jednorazową rękawicę firmy CLEANmedis


Nasączona rękawica "Aqua sensitive" ma przyjemy i delikatny zapach, w jej środku znajduje się warstwa z folii ochronnej, natomiast zewnętrzna strona wykonana jest z miękkiego i przyjemnego materiału. 
Możemy zatem delikatnie a zarazem skutecznie myć wrażliwą skórę pacjenta.
Jest porządnie zszyta i solidnie wykonana, nie ma możliwości podarcia się przy użytku.

Opakowanie przypomina te z nawilżanymi chusteczkami dla dzieci nowo narodzonych. Po wyciągnięciu jednej rękawicy zaklejamy "okienko" i pozostałe sztuki nie tracą swoich wartości. 
Fajne jest to, że całe opakowanie możemy włożyć na chwilę do mikrofalówki, po to by rękawice były cieplutkie i jeszcze bardziej milutkie.


źródło:weheartit.com
Stosowanie tej nowej metody mycia jest wygodne i higieniczne. Dużą zaletą jest też to, że mycie osoby leżącej za pomocą rękawicy trwa bardzo krótko i sprawnie.
Dodatkowo, produkt jest hipoalergiczny, jednak nie nadaje się na uszkodzoną skórę.

W porównaniu do tradycyjnego mycia chorego w łóżku, mycie przy użyciu jednorazowej rękawicy jest rozwiązaniem droższym. Jeśli jednak zechcielibyście wypróbować tej techniki, możecie skorzystać z rabatu w wysokości 5%, który udało mi się dla Was zdobyć :). Przy zamówieniu wpiszcie hasło: "z Tobą mi lżej".


źródło:weheartit.com

Ale to co najważniejsze!
Jakąkolwiek metodę stosujecie nigdy nie zapominajcie o wielkim szacunku do chorego i nie oszczędzajcie na sympatycznym uśmiechu.
I zawsze, ale to zawsze - traktujcie osoby chore tak, jak sami byście chcieli być traktowani w podobnej sytuacji. 

O czym należy jeszcze pamiętać przystępując do toalety chorego przeczytacie tutaj

A po myciu, życzę Wszystkim Pacjentom - pięknych, lawendowych snów!

źródło:weheartit.com

Kategoria:

Udostępnij:

0 komentarze