Pomóż ukoić ból

Czy zdążyliście już usłyszeć o X kampanii społecznej "Hospicjum to też Życie", prowadzonej w całej Polsce pod hasłem "Pomóż ukoić ból"? Kampania ta rozpoczęła się już 12 października i będzie trwała medialnie aż do końca tego roku. Zbiórka publiczna zakończy się z ostatnim dniem września 2014, natomiast o rezultatach kampanii będziemy mogli dowiedzieć się pod koniec października 2014r. 
"Pomóż ukoić ból", poświęcona jest żałobie, którą przeżywają dzieci i młodzież.
Jeśli gdzieś zobaczycie pomarańczowego słonika Tumbo - wiedzcie, że jest to maskotka Funduszu Dzieci Osieroconych.
Słonik Tumbo

Jakiś czas temu, skromnie pisałam, dla Was, o dzieciach, które przeżywają stratę, a raczej o tym jak ważne jest niesienie im pomocy (zobacz tutaj). Tegoroczna kampania "Hospicjum to też życie" porusza niezwykle ważny temat. Jako, że akcja prowadzona jest na całą Polskę istnieje duża szansa, na skuteczne nagłośnienie problemu i zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat roli wsparcia dzieci osieroconych.


Nie trzeba chyba wspominać, że bardzo kibicuję organizatorom i wszystkim powiązanym z kampanią, licząc na to, że na wielu małych twarzyczkach pojawi się uśmiech i szansa na szczęśliwe życie, mimo ogromnego bólu związanego z utratą bliskiej osoby.
 

Was również zachęcam do obserwowania akcji i włączenia się w nią.

Kategoria:

Udostępnij:

1 komentarze

  1. Małe uzupełnienie - fragment "wiadomości" z 17.11.2013r. o kampanii "Pomóż ukoić ból", zobaczcie: http://www.tvp.pl/publicystyka/programy-informacyjne/wiadomosci/najciekawsze-materialy/bol-osamotnienia/13043851

    OdpowiedzUsuń